Sergej Ancupov Akash - sarodas                                             
Lila - tampura  
Balraj Singh - tabla  ( Indija-Latvia)

Lietuva :
Adomas Šimkunas -bansuri 
Tomas Drunga - tabla 
Jūratė Adlytė , Kristė Elena Šlajė - tampura.
Anatolijus Lomonosovas AnatoAli - sitaras.
Latvija :
Mes visi esame labai skirtingi, tačiau meilė muzikai vienija skirtybes. Muzika - universali kalba, peržengianti skirtingų formų ribas, ir nusinešanti mus į vidinę tylą. Indijos klasikinė muzika (kaip ir Persijos makamai arba Azerbaidžano mugamai) yra žodinė tradicija, kurioje žinios perduodamos žodžiu iš mokytojų mokiniams.
Dar keli šimtai metų prieš Kristų traktate "Natyashastra" aprašyta sistema "Jati", kuri yra Indijos klasikinės muzikos prosenelė. Ketvirtame amžiuje traktate “Brihaddeshi”, jau randame - “RAGĄ", kuri yra šios muzikos melodijų ir dermių Sistema,išvertus iš Sanskrito kalbos Žodis “ Raga” reiškia – “Tai, kas nuspalvina protą”.
Turėdama labai senas ir gilias šaknis dėl gyvos tradicinės linijos Indijos klasikinė muzika išlieka gyva ir labai aktuali šiandienos žmonėms. Visame pasaulyje vyksta šios muzikos koncertai, taip pat ji yra dėstoma žymiausiuose pasaulio universitetuose.
Turime būti dėkingi, kad dėl mokytojų rūpesčio ir gyvos tradicijos saugojimo, mes šiandien galime džiaugtis, turėdami galimybę prisiliesti prie šios laiko ir tautybės ribas peržengiančios klasikinės muzikos klausymo ir atlikimo.
Su Indijos klasikinę raga atidarome muzikinių vakarų ciklą "Muzika Tyloje" ir kviečiame Jus pasinerti į muzikos vandenyną.
 
Vilniaus Universiteto Teatro Salė . Lapričio 26 diena 19:00 v.  Universiteto g. 3
Su Tomu Drunga-tabla. Raag Darbari
atgal
Su Sanju Sahaj .video:
   

Sergej Ancupov (Akash) - vienas ryškiausių Indijos klasikinės muzikos atstovų Baltijos šalyse.
Jis –Ustad Amdžat Ali Khano- iškiliausio Indijos sarodisto virtuozo,septintos kartos muzikinių tradicijų puoselėtojo ,mokinys.Būtent Amdžat Ali Khano šeimai (Gharanai) priklauso šio unikalaus instrumento sukūrimas. Sergej Ancupov ,profesionalus muzikantas,pašventęs 35 metus sarodo muzikavimo menui . Naują vardą Akash jam suteikė 2002 m. mokytojas,sanskrito kalboje jis reiškia „eteris,kosmosas,erdvė‘‘.

 
Adomas Šimkūnas.Bansuri solo. video:
Balraj Singh-Akash. video :
   

Anatolijus Lomonosovas- AnatoAli .

Nuo 1981 m. –  sitaro pradininkas Lietuvoje.Šiaurės (Hindustani) Indijos klasikinės muzikos atlikėjas .
Ustad Imrat Khano mokinys nuo 1987 m. Ustad Imrat Khanas- sitaro patriarchas, atstovaujantis  Etawa gharana – 11-oje sitaristų kartoje . Keletą kartų stažavosi Kalkutoje pas mokytoją.1997 m. nuo Ustad Imrat Khano gavo mokinio vardą-AnatoAli . Grojo koncertuose Ramakrišna misijoje,Kalkutos TV ir Gorkij Sadan (Kalkuta).
 Koncertavo Latvijoje, Lenkijoje, Estijoje,Rusijoje. Svarbiausi koncertai su indų klasikinės muzikos atlikėjais: su Fazal Qureshi, Anindo Chatterjee , Vasi Ahmed Khan , Shri Rudra Narajan Kalyani , Sanjiu Sahaj,Sandeep Bhattacharya, Lietuvos džiazo muzikantais ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. A.Lomonosovas- sitaro propaguotojas ir mokytojas . Kasmetinio Indijos klasikinio meno  festivalio „SurSadhana“ sumanytojas ir koorganizatorius ( nuo 2008 metų  festivalis vyksta kiekvieną lapkritį)  , Nuo 1991  metų  groja sitaru, kurį jam specialiai pagamino Kalkutos muzikos instrumentų namai „Kanai Lal and rothers“. 

AnatoAli su Pt.Anindo Chaterjee. video :
Su Jaganath .video:
 
Akash-AnatoAli-Sandeep Bhattacharija.
video:
  Tomas Drunga  

"Per gyvenimą mane visada žavėjo mokslas ir muzika, tad pasirinkau fizikos studijas, o muzikai skiriu likusį laisvą laiką. Pagrindinis mano instrumentas yra tabla, tai tradicinis indiškas perkusinis instrumentas, paplitęs Šiaurės Indijoje, Pakistane, Afganistane. Kelią į Indijos klasikinę muziką radau per Sahadža Joga meditaciją. Aš buvau sužavėtas subtilių tablos ritmų ir pradėjau mokytis Lietuvoje ir Indijoje iš skirtingų mokytojų, šiuo metu iš garsiojo Delio tablisto Ustad Rafiuddin Sabri. Koncertuose akomponuoju vokalistams ir instrumentalistams per jų atliekamas ragas ir badžanus bei šokėjams indų klasikiniuose šokiuose" .

Tomas Drunga-tabla solo. video : 
Balraj Singh Sandhu

Perkusionistas iš Indijos,dabar gyvena Latvijoje,mokėsi pas Pt. Vinod Pathak & Pt. Sushil Kumar Jain,akompanavo pripažintiems Indijos ir pasaulio muzikantams,dabar dėsto keletą metų Kathak šokio mokykloje Indijoje ir privačioje mokykloje.

 
Adomas Šimkūnas .

Nuo 2011 metų mokosi bansuri fleitos grojimo technikos su meistru Jean-Christophe-Bonnafous (Prancūzija) taip pat reguliariai dalyvavo fleitos grojimo meistriškumo kursuose su Bansuri fleitos pasauline legenda Pandit Hariprasad Chaurasia (Indija), nuo 2016 metų susidomėjo seniausiušiaurės Indijos klasikinės muzikos vokaliniu žanru - “Dhrupad” ir pradėjo šiožanro vokalo studijas, kurias tęsia iki šiol su profesoriumi Dr. Pandit Ritwik Sanyal (Indija, 20 karta“Dagar” šeimos tradicinės linijos). Taip pat tęsia bansuri fleitos atlikimo tobulinimą
pagal “Dhrupad” klasikinės muzikos žanrą su Roterdamo konservatorijos dėstytoja Marianne Svašek (Women in dhrupad).

Su Sanju Sahaj.video: